dárek pro rodiče
Inspirace

Jak udělat rodičům radost ?

Dárek je věc zapeklitá. Obzvlášť, pokud se týká našich rodičů. Na Ježíška již nevěří a radost jim dělá dárky spíše dávat než dostávat. Na přímou otázku, kterou se chceme vyhnout zbytečnostem, odpovídají zásadně „Já už nic nepotřebuji“ a „Toho je pro mě škoda“.

Na rozdíl od dětí v tomhle případě udělá radost něco užitečného a praktického, nikoliv roztomilého a zbytečného. Jenže jak takovou věc najít? Rozhodli jsme se Vám přinést pár tipů na netradiční dárky, které vyhoví každému vkusu i peněžence.

  1. Wellness i lázeňská klasika

Mnohé české lázně již oblékly moderní kabát a lákají své návštěvníky na příjemné prostřední a profesionální služby. Vybírat můžete ze široké škály lázeňských programů a délek pobytu.

Nezapomínejte, že radost udělá i příjemný víkend v některém z wellness hotelů, které nabízejí odpočinek ale i netradiční gurmánské zážitky.

  1. Pohodlný a bezpečný pohyb

Pohodlí a bezpečí přinášejí tito pomocníci. Spojují v sobě důvtip i design a udělají radost všem, kterým se již hůře nastupuje do auta, cítí se nejistě na sněhu či náledí nebo chtějí vylepšit svoji koupelnu. Vybírat můžete z drobných pomůcek do kuchyně, jako jsou otvírače lahví či plechovek, pomocníků na půlení či drcení léků, ergonomických prodloužených hřebenů i dalších doplňků pro každou domácnost. Více v eshopu ALTAE.

  1. Aktuální zprávy z byznysu i trendy z kuchyně

Radost udělá i oblíbený časopis, který se v průběhu roku bude pravidelně objevovat ve schránce. Různé druhy předplatného nabízejí všechny časopisy na našem trhu. Zajímavosti z vědy a techniky, napínavé příběhy z české a světové historie, perličky z českého šoubyznysu i recepty pro mlsné jazýčky potěší všechny čtenáře.

  1. Pro milovníky kávy

Čerstvá pražená káva je gurmánským fenoménem současnosti. Vaši blízcí si ji mohou vychutnat v pohodlí svého domova díky službám a výrobkům mnohých českých pražíren. Balíček je vhodné pod stromečkem doplnit praktickým mlýnkem a jinými doplňky, které udělají z pití kávy zábavný obřad a oslní každou návštěvu.

Pokročilí milovníci kávy budou jistě nadšeni i z unikátního kávového předplatného.

  1. Sommeliérem snadno a rychle

Pokud je mezi Vašimi blízkými milovník vína, nadchnete ho netradiční příručkou! Příručka Dokonalého degustátora a tekuté předplatné naučí se na víno dívat, ochutnávat ho a posuzovat stejně jako profesionál, jednoduše a neokázale.

  1. Domov jako ze škatulky

Úklid domácnosti bývá u starší generace ještě pořád spojen s velkou nedůvěrou. Nebojte se bojovat s předsudky a zařiďte v domácnosti Vašich rodičů profesionální jarní úklid, mytí oken či čištění koberců. Úklidové firmy nabízejí spolehlivé a šikovné hospodyně, které Vaše maminka jistě pochválí.

  1. Pohodlí může i dobře vypadat

Každý dědeček má své oblíbené křeslo, ze kterého je optimální výhled z okna a zároveň dokonalý úhel pro sledování televize. Často však bylo pořízeno ještě z novomanželské půjčky a v obývacím pokoji se příliš nevyjímá, natož aby bylo pohodlné. Pohodlná křesla s nadčasovým designem nabízí tradiční výrobce českého nábytku ve svojí speciální nábytkové řadě Senior.

15.2.2016 | Daniela Lidinská

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme

Kontakty

Poradíme si, z.s.
Dobrovského 1011/1
266 01 Beroun

Podporují nás

FM solutions, a.s.

+420 602 242 494
Copyright © 2015 Poradimesi.cz Obchodní podmínky