superzeny
Inspirace

Superženy dnešní doby

Určitě to znáte, sledujete svůj oblíbený romantický film a přeruší Vás reklama na regenerační krém proti vráskám s mladou modelkou, která vrásku ani neviděla.

Zamyslíte se, protože reklama Vám vpálí krém jako znamení, abyste se zamyslela nad tím, jak vypadáte a že do retušované modelky máte hodně daleko. Měla bych začít chodit znovu ke své kosmetičce nebo si koupit nějaký ten lepší krém? A najednou přemýšlíte, vytváříte si vady na kráse, které ani nemáte.

Žijeme v době, kdy je důležité vypadat dobře, a to nejen v práci a na obchodních schůzkách, ale i v soukromém životě. Podíváte se do časopisu, kde chcete najít útěchu v podobě nových tipů na krásu a módu, jak si udržet krok s módními trendy, ale místo toho zjišťujete, že byste měla zhubnout, protože ani jedna modelka v časopise nemá evidentně žádný problém se svou postavou, udělat si něco s vlasy, zamyslet se nad tím, že manikúra a pedikúra opravdu není zbytečná. Dále se dozvídáme, jak být úspěšné v práci, být dobrou matkou, kuchařkou, pečovatelkou, kamarádkou, manželkou a milenkou! A to vše na plný úvazek. Musíme být dokonalé, protože jsme ženy?

Pracuji jako kosmetička, vizážistka, kosmetická poradkyně a radím ženám, jak být přirozeně krásná tím nejjednodušším způsobem. Zároveň mě to ale staví do špatné situace, protože si uvědomuji, jak velký vliv na nás má společnost. Udává nám, jak máme vypadat, jak se máme chovat, co bychom měly cítit a jak milovat. Měla bych Vám doporučit co nejvíce přípravků z dekorativní kosmetiky, co vše musíte mít, bez čeho se neobejdete a co vše nesmí chybět při péči o Vaší pleť.

Setkávám se s ženami, které mi říkají, že ani nemají čas umýt si vlasy, natož si dojít do kadeřnictví, nebo se jen tak nalíčit a krásně se obléknout a jít s kamarádkou do kavárny, probrat emoce ze svých životů. Já se ale na ně dívám a obdivuji je, přijdou za mnou a chtějí rady, jak být krásné, dokonalé pro své okolí, jak se ráno rychle nalíčit, než svoje ratolesti odvedou do školky a svému manželovi udělají snídani.

Obdivuji nás, všechny ženy, jak všechno zvládáme a dokážeme být tak krásné, ano, krásné!

Všem ale ráda říkám: „Krása nespočívá v tom, jestli máte dostatek make-upu na obličeji, nebo jestli Vaše šaty, které máte dnes na sobě, jsou koupené v letošní kolekci. Udělejte ze svých nedokonalostí přednost, vyzdvihněte na sobě to, co máte rády a naličte se tak, jak se nejlépe cítíte“.

Chcete vypadat sexy? Oblečte si šaty! Necítíte se dobře, nemáte svůj den? Oblečte se tak, abyste se cítila dobře!

Krásné jsme tehdy, pokud jsme samy sebou, jsme se sebou spokojené a šťastné ve svém těle a tohle všechno si uvědomujeme. Nový sestřih, nový styl líčení Vám ráda poradím, zdůrazní Vaší osobnost a sebevědomí, ale pokud nebudete mít rádi Vy sami sebe, tak kdo víc?

Mějte se rádi za to, kdo jste!

autorka článku: Veronika Jankovská

29.2.2016 | Michaela Votočková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme

Kontakty

Poradíme si, z.s.
Dobrovského 1011/1
266 01 Beroun

Podporují nás

FM solutions, a.s.

+420 602 242 494
Copyright © 2015 Poradimesi.cz Obchodní podmínky