O projektu

Za posledních pár let jsme se sami na vlastní kůži i ve svém okolí setkali s řadou příběhů, kdy lidé řešili velmi podobné problémy s péčí o sebe nebo své blízké. Uvědomili jsme si, že všichni hledáme podobné nebo dokonce stejné informace, služby nebo výrobky a každý znovu a znovu prošlapává cestu, kterou šly už tisíce jiných před ním. Zjistili jsme, že neexistuje jednoduchý průvodce po těchto životních situacích a to nás přivedlo k vydání série knižních průvodců “Určitě si poradíte” a později i k tomuto portálu.

Proto jsme se rozhodli vytvořit tento portál, aby se každý mohl dozvědět seriózní informace související s péčí o své blízké nebo o sebe srozumitelnou formou, jednoduše a přehledně. Rádi bychom vyplnili mezeru mezi ryze odbornými texty a mnohdy zavádějícími informacemi v internetových diskuzích.

Informace potřebné v běžných životních situacích chceme poskytovat srozumitelným jazykem a jako rozcestník navádět na další zdroje informací případně instituce, služby či výrobky, které v dané životní situaci mohou být každému užitečné.

Účel nadace – Šíření informací a sdílení zkušeností z oblasti péče, což je hlavním posláním spolku. Aktivní spolupráce se spolky a svazy, které se zabývají podobnými činnostmi a projeví zájem o spolupráci se Spolkem.

Odkaz na úplný výpis ze spolkového rejstříku

Přivítáme další, kteří nám pomohou tvořit užitečný a srozumitelný obsah.

Za redakci:

Petra Votočková, Daniela Lidinská, Martin Motloch a Michaela Votočková

Napište nám:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Upozornění pro čtenáře a uživatele poradimesi.cz:

Všechna práva vyhrazena. Názvy produktů, firem apod. použité na poradimesi.cz mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků, což není zvláštním způsobem vyznačeno. Postupy a příklady na poradimesi.cz jsou sestaveny s nejlepším vědomím autorů. Z jejich praktického uplatnění ale nevyplývají pro autory žádné právní důsledky.

Statutární orgán: Ing. DANIELA LIDINSKÁ – předseda spolku
Beroun – Beroun-Město, Dobrovského, PSČ 266 01
den vzniku funkce: 2. 4. 2016 Předseda jedná za spolek samostatně

Kontakty

Poradíme si, z.s.
Dobrovského 1011/1
266 01 Beroun

Podporují nás

FM solutions, a.s.

+420 602 242 494
Copyright © 2015 Poradimesi.cz Obchodní podmínky