Inspirace

Využívejte slev díky Senior pasu

Senior pasy jsou určené všem osobám starším 55 let. Jedná se o komplexní systém slev poskytovaný jejich držitelům, respektive seniorům. Nově se nabídka rozšířila do všech krajů. Karta je zcela zdarma. Nabízí slevy ve výši 5 – 50 % především v oblasti zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování a volného času.

Stejně jako jsou slevy pro rodiny, mohou i senioři díky projektu Senior pas využívat zvýhodněné ceny. Stačí pouze splnit podmínku věku. Stačí se zaregistrovat na internetu, karta vám dorazí do 6 týdnů. Karta je zdarma, nevážou se k ní žádné poplatky.

Jak kartu získat?

Kartu získáte jednoduchou registrací zde. Uvedete kraj, ve kterém žijete, vaše osobní údaje a vaší oblast zájmu. Poté už se můžete těšit na svou kartu, která dorazí do 6 týdnů poštou. V některých krajích si můžete kartu po 4 týdnech vyzvednout na odběrném místě. Pokud jste z Brna, můžete si kartu nechat vyrobit na počkání na Mendelově náměstí v Senior pointu. Vystavená karta má neomezenou platnost.

Kde najdete přehled slev?

Na této stránce si zvolíte kraj, případně i oblast, která vás zajímá. Vybírat můžete z řady slev. Využít můžete například 35% slevu na masáž v Praze nebo 50% slevu ve vybraných optikách na Moravě. Stačí si jen projít nabídky slev ve vašem kraji.

Pravidla pro uplatňování slev

Uplatnění slevy vždy hlaste před zaplacením. Slevy nelze sčítat, není-li stanoveno jinak. Poskytovatel má právo ověřit si vaší totožnost, můžete být tedy požádáni o předložení občanského průkazu.

Dříve byl průkaz dostupný pouze v jednom kraji, v současné době se jeho působnost přenesla do všech krajů. Registrovaní uživatelé budou pravidelně informováni o novinkách a nových slevách na e-mailu.

Zdroj: www.seniorpasy.cz

26.11.2018 | admin

Komentáře nejsou povoleny.

Doporučujeme