zázračné metody léčby rakoviny
Inspirace

Zázračné metody léčby rakoviny

Na internetu i v četných diskuzních fórech se můžete setkat s množstvím zázračných a zaručeně fungujících způsobů na léčbu rakoviny. S magickými přípravky, které vás vrátí do života. Nabízí se podivuhodné přístroje, které těžko vysvětlitelným působením na nádorové bujení ve vašem těle tento proces zastaví a posléze zcela odstraní. Kdo by nechtěl být zachráněn, když prognóza vašeho rakovinového nemocnění dává jen malou šanci na uzdravení? Někteří léčitelé slibují: Klasická medicína zklamala, ale já vás zachráním. No, bude to něco stát…

Rozdělení zázračných postupů

 • metody, postupy
 • přístroje
 • preparáty a doplňky stravy
 • ostatní

Metody, postupy

 • odháčkování – metoda rakovinobijce guru Járy, zvaného též Óm nadsamac, která spočívá v tom, že jmenovaný souložením s mladou pacientkou jí zbaví rakovinového nádoru. V současné době čeká Jára Dobeš na vydání do České republiky.
 • metoda podle Rudolfa Breusse – totální vyhladovění organismu, dvaačtyřicetidenní kůra, pití jen zeleninových šťáv, čajů, bez stravy
 • urinoterapie – údajně pomáhá i proti nádorovému onemocnění. Metoda je levná, pijete, nebo pomocí injekce aplikujete vlastní moč. Zastánce této metody nepřesvědčí, že moč je odpadní záležitost, tělo v ní vylučuje látky, které nepotřebuje a chce se jich zbavit. Naopak tvrdí, že terapie močí je vynikající prostředek k udržení optimálního hormonálního obrazu.
 • metoda podle MUDr. Kamila Jurkoviča (Slovensko) – léčba chemickou devitalizací, prostřednictvím blokády hormonů štítné žlázy. MUDr Jurkovič nemá atestaci z onkologie a jeho metoda není vědecky uznaná. Léky trypsin i chymotrypsin se u nás neprodávají, pacienti je kupují v Rusku.
 • operace bez skalpelu – provádí filipínští léčitelé – působivá show, kdy léčitel z vašeho těla vyndá napadené krvavé tkáně, aniž máte do těla vstup řezem, jen pár škrábanců. Mnozí filipínští léčitelé dojíždí na léčebná turné do České republiky. Zákrok trvá 10 minut a stojí orientačně 2000 Kč.
 • metoda CDS, MMS (Miracle Mineral Supplement) podle Jima Humble – pití roztoku či žilná aplikace chlorečnanu sodného (látka na dezinfekci bazénů, bělidlo), předávkováním hrozí otrava nebo úmrtí. Někteří léčitelé poskytují placené kurzy, jak správně namíchat a aplikovat tuto jedovatou látku. Varovná prohlášení k této metodě vydaly četné národní instituce USA, GB, Kanady, Austrálie, ale také Česka i Slovenska

Přístroje

 • Plazmový generátor – využívá tzv. bezkontaktního generování frekvencí dle poznatků Dr. R. Raymonda Rife, průkopníka frekvenční metody selektivního ničení mikroorganismů. Prohlášení výrobce: Plazmový generátor je experimentální přístroj a není zdravotnický prostředek! Možná tím chce výrobce říci, že to nemusí fungovat. Cena kolem 130.000 Kč
 • Bicom – biorezonanční diagnostika pomocí přístroje BICOM. Biorezonance je nenásilná oscilační počítačem řízená terapie bez jakýchkoliv vedlejších účinků, pracuje s elektrodami přiloženými na tělo klienta, kdy měří jeho elektromagnetické vlnění. Cena 300000 Kč. Přístroj dostal výroční cenu Bludný kámen spolku skeptiků Sysifos.
 • Somavedic – sestrojen na principu řízeného uvolnění energie minerálů – jedná se především o polodrahokamy nebo drahokamy v přesném vzájemném rozestavení, které tvoří jádro Somavedicu. Výrobce tvrdí, že každý konkrétní minerál “vibruje” na určité frekvenci a tím vás harmonizuje. Cena 12000 Kč.
 • Oberon system Quantum – přístroj pro spektrální analýzu těla. Funguje dle principu zesílení iniciovaných signálů s desintegrací metastabilních struktur. Vám to možná nic neříká, ale prodejce si za to účtuje 140000 Kč.
 • Super Ravo Zapper – přístroj pomocí „frekvenční terapie“ údajně ničí choroboplodné mikroorganismy uvnitř lidského těla bez jakýchkoliv negativních účinků na lidský organismus. V základním nastavení jsou programy na léčbu 100 nemocí (uvedeny). Ženy by nemělo vyděsit, že výrobce uvádí menopauzu jako nemoc! Uklidní vás také jeho prohlášení, že přístroj nenahrazuje odbornou lékařskou péči a je pouze doplňkem alternativní medicíny.

Preparáty a doplňky stravy

 • Iscador – poměrně drahý přípravek, který byl často označován jako zázračný lék i proti rakovině. Vyrábí se ze jmelí, které obsahuje škodlivý viskotoxin. Neléčí se s ním však rakovina jako taková, ale používá se na podporu imunity. V samotném Švýcarsku je však uveden mezi neúčinnými léky. Odborná literatura je rozporná. Objektivně založené klinické studie vycházejí spíše negativně. Objevily se zprávy o zhoršení průběhu některých nádorových onemocnění po užívání tohoto přípravku. Lék byl v podstatě převzat z tzv. antroposofické medicíny Rudolfa Steinera, mj. zakladatele waldorfského školství, a byl inspirován mysticko-náboženskými představami o jmelí. Cena na českém trhu se zjistit nedá, na německém je cena za 7 ampulí (7×1 ml) 50 euro.
 • Feloxan – doplněk stravy od údajně americké firmy, jejíž historie nelze na netu dohledat. Není žádná studie, která jeho domnělé účinky potvrzuje. Směs bylinek v kapslích vás na 1 měsíční kůru vyjde na skoro 8000 Kč.
 • Ovosan – doplněk stravy české firmy Areko je často zmiňován jako lék na rakovinu. Obsahuje vaječný extrakt a slunečnicový olej. Léčivé protinádorové vlastnosti přípravku nejsou prokázány klinickými studiemi. Jsou zmiňovány případy pacientů, kteří Ovosan užívali při klasické léčbě své rakoviny (operace, radioterapie, chemoterapie). Vyléčení často přisuzují přípravku, než klasické léčbě. 3 měsíční kůra stojí 15000 Kč. Jeden vaječný žloutek vás přijde na 300 Kč. No, neberte to!
 • InoCell – potravinový doplněk, obsahuje přírodní látky, které se vyskytují zejména v semenných obalech luštěnin a obilovin a také v ořeších. Pomáhá při diabetických obtížích a má příznivý vliv na činnost jater. Jako zázračný preparát bývá často doporučován uživateli, kteří prakticky koupí jakýkoliv doplněk, který je zmíněn jako alternativní podpůrný prostředek.
 • Varunin – potravinový doplněk stravy, který se tváří jako lék na všechny druhy rakovin, přitom o účinnosti neexistují žádná věrohodná data. I když složení výrobce tají, jedná se o malé obsahy účinných látek ve vodním roztoku. Výrobce (Makedonie) spoléhá na masivní, virální marketing (falešné zkušenosti uživatelů v internetových diskuzích, vymyšlená doporučení i neuvěřitelná vyléčení). Zázračným přípravkem údajně vyléčený Fidel Castro se k přípravku asi nevyjádří. Cena za 3 měsíční kůru je 45000Kč.
 • Prostabium – bylinná kůra francouzské firmy, urologická čajová směs. Za 3 měsíční kůru zaplatíte přes 4000 Kč. Cena je vysoká zřejmě proto, že výrobce považuje kopřivu za vzácnou rostlinu. Bylinky ze zázračné směsi v českých bylinkářství pořídíte do 150 Kč. Čaj je sice zdravě močopudný, ale deklarované rakoviny prostaty vás nezbaví.
 • Ukrain – preparát vyráběný podle dr. Nowického má bez vedlejších účinků vyvolávat odumírání nádorových buněk bez vlivu na buňky zdravé a brzdit též vznik nádorů. Údajné klinické testy léku probíhaly převážně v zemích bývalého Sovětského svazu. V Česku byl lék prezentován filmem Igora Chauna, který se od něho později distancoval, s upozorněním, že se úspěšnost léčby neprokázala, pacient zemřel a došlo k zadlužení pozůstalých. Zázračná kůra je vyšla na téměř 500000 Kč.
 • Zianica Imunogen – doplněk stravy, extrakt z červené řepy, doplněn karotkou, vitamínem C, sacharózou atd. Čerstvá šťáva z červené řepy je pochopitelně zdravá. 200 ml extraktu stojí 450 Kč, to samé množství pořídíte odšťavovačem z řepy asi za 9 Kč.

Ostatní

 • Béresovy kapky – preparát maďarského původu s mikroelementy a organickými nosiči rostlinného původu. Jsou doporučovány při protinádorové léčbě, AIDS, při symptomech únavy, ztrátě hmotnosti a letargii. Béresovy kapky však např. v USA nejsou uznávány jako léčivo, jen jako potravní doplněk. . Jedno balení za cca 500 Kč postačuje na týden léčby. Při většině aplikací se počítá s užíváním po dobu několika měsíců.
 • Javorový sirup + soda bicarbona – rakovinu lze prý vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem, který jako médium má sodu dopravit do ledvin, kde váš organismus „odkyselí“. Směs objevil kontroverzní lidový léčitel Jim Kelmunem, který tvrdil, že tento jednoduchý podomácku připravený přípravek může zastavit nebo zvrátit růst smrtícího nádoru. Na internetu velmi populární a oblíbená představa levné léčby, kterou se nám „zlá“ farmakologická lobby snaží zatajit.
 • Paraziti – podle Dr. H. R. Clarkové („Revoluce v léčení nemocí“) může za vznik rakoviny parazit Fasciolopsis buski neboli lidská střevní motolice. Rakovinu podle ní lze poměrně snadno vyléčit, neboť se jedná o onemocnění způsobené parazity. Rakovina vzniká v těle tam, kam naklade parazit vajíčka. Tvrzení, že zničení parazitů frekvenční terapií trvá pouze sedm minut a jste vyléčen, není možné ověřit. Ale třeba vám ho objasní nějaký specializovaný alternativní léčitel. Cena zákroku bude patrně smluvní.
 • Fénixovy slzy (Phoenix Tears) – velmi silný extrakt (až 97% THC) z konopných samičích květů a podle Ricka Simpsona a dalších lidí, kteří s léčbou Fénixovými slzami mají zkušenosti dokáže při vyšších dávkách vyléčit řadu nemocí včetně rakoviny. Konopí určitě ještě neřeklo své poslední slovo. Zatím si můžete dát alespoň jointa.
 • Jádra z pecek – laetril, vitamín B17, amygdalin, glykosid získávaný z hořkých mandlí. Po delším testování léčivé účinky nebyly prokázány, přesto je po něm poptávka. Podle zastánců této „kyanidové léčby“ je schopnost vitamínu B17 velmi účinně usmrcovat pouze rakovinové buňky a zdravou tkáň ponechat naprosto nedotčenou a neporušenou. Problémem je stanovení množství látky k bezpečnému použití.
 • Žraločí chrupavka – tvrzení, že žralok nedostane nikdy rakovinu, stálo u zrození mýtu, že užívání prášku ze žraločí chrupavky ochrání před rakovinou. To podporují hlavně výrobci a prodejci tohoto doplňku stravy. Žádné studie ale nedokázaly, že žraločí chrupavka je efektivní léčba, přesto poptávka po ní pomohla decimovat žraločí populaci. Lidé zabijí milióny žraloků ročně (studie 2013), ačkoli k zabíjení žraloků přispívají i jiné faktory, včetně poptávky po žraločím mase či ploutví na vyhlášenou polévku.
 • Poškozená aura – aura je běžným okem neviditelné vysokofrekvenční energetické pole, které obklopuje lidské tělo, ale i rostliny nebo zvířata. Aura u zdravého člověka je silná asi 50 cm, když zeslábne na 20 cm, signalizuje počátek rakoviny. Při síle 2 cm člověk umírá. Zjistit se dá tzv. bioindikátorem nebo pomocí kyvadélka. Vy žádnou auru u nikoho pochopitelně neuvidíte, nejste biotronik, nebo zázračný léčitel. Cena měření vaší aury se pohybuje kolem 1000 Kč a trvá od 1 do 15 minut.

Nikdy nekončící byznys

V byznysu s alternativní nadějí na vyléčení zákeřných nemocí nebo tíživých zdravotních problémů se celosvětově točí miliardy dolarů. Je to snadnější než konstruovat, vyrábět a prodávat auta nebo atomové elektrárny. Rozdíl mezi vstupní investicí a získanou prodejní cenou je z říše snů. Mnohdy je zisk přes několik tisíc procent. Blikající plechovou krabici, která nic neumí ve výrobní hodnotě 500 Kč lze prodat za 250000 Kč. Manželka jedné české celebrity prý za ní zaplatila 1 milion! Nejinak tomu je v případě podivných podpůrných směsí či nejrůznějších zázračných preparátů. Pořizovací náklady na 1 balení v řádu několika desítek korun se zúročí na částku i 3000 Kč za přípravek. Je tedy jasné, že tento neuvěřitelný byznys s nadějí a vírou neskončí. Výrobci, prodejci a propagátoři si přece pod sebou nepodříznou větev.

Nejenom rakovina

Nejrůznější potravinové nebo bylinné doplňky na roztroušenou sklerózu, AIDS, erektivní disfunkce, obezitu a další budou vždy vyhledávaným zboží. Koupit přípravek nebo zázračnou tinkturu je snadnější, než změnit životosprávu, žít zdravěji, mít pohybové aktivity, omezit kouření nebo své zlozvyky. Naučit se odpočívat, přemýšlet, zastavit se, meditovat, milovat druhé. Ano, umíráme více na civilizační choroby. To je daň, za náš současný hektický život, za přejídání, za stres, za pohodlnost. Představa, že staří Aztékové nebyli ohrožení infarktem, protože žvýkali Chia semínka, je prostě scestná. Ale příběh prodává.

Na volném trhu nebo u léčitelů preferujících „alternativní“ terapeutické postupy v onkologii, je nabízeno množství preparátů, které jsou vydávány za léčiva se specifickým protinádorovým účinkem. Jejich společnou vlastností je to, že dosud neprošla standardním klinickým testováním, nebo prošla, avšak s negativním výsledkem. V mnoha případech je nemožné dokázat, zda pacienti vystupující v těchto neoficiálních zdrojích, byli “vyléčeni” konkrétní alternativní léčbou nebo ne. Nevíme nic o jejich lékařské diagnóze, stadiu choroby nebo prognóze. Nevíme ani, zda ve skutečnosti měli rakovinu. A také nevíme, jakou další léčbu rakoviny podstoupili. Obvykle slyšíme pouze úspěchy. Ale co lidé, kteří tuto „zázračnou“ léčbu podstoupili a nepřežili? Jak někteří léčitelé říkají: Přišel už příliš pozdě. Pochopitelně ani klasická medicína nedokáže vždy vyléčit. Zapomínáme na to, že jsme smrtelní. Máte rakovinu? Tak si připravte peníze! Nikoliv na léčbu, která vám zachrání život, ale na naději na ZÁZRAK!

7.3.2016 | Martin Motloch

8 komentářů: “Zázračné metody léčby rakoviny”

 1. Ivanhoe napsal:

  zdravím,
  tento seznam je poněkud neúplný a hlavně nepřesný. Oberon např. je také bioreonanční přístroj, vyšetření stojí 5 stovek, nikoli musíte dávat 140 000 za přístroj, prostě účelově psané, prostabium je téměl klasický prostenal + africká švestka + lykopén a máte ještě lepší výrobek, a u té afr. švestky jsou signifikantní výsledky. Chybí tu graviola, vilcacora, oncostop 50, a spousta dalších. Lepší jako žraločí chrupavka je amaranth kde je 8% skvalenu a v chrupavce pouze 2% ! Další nepřesnost. U laetrilu B 17 není popsán zpúsob jak ničí rak. buňky. Je to dvojí princip, popsaný dávno mudr Havránkem, který pracuje, ostatně jako většina těch moudřejších nejen s třídimenzionální klasickou konvenční alopatií (mudr) , ale i s duchovním a duševním léčením. Medicína musí padnout ( viz agapebrno.cz-mvdr. Staněk) a být doplňkem k prvně zmíněným léčením, protože nepozná příčiny problémů, ty jsou právě v těch vyšších dimenzích duchovních plus v karmickém zatížení atd, je to na delší rozbor. Takže Etiologie je “věda” sama pro sebe, která prý zkoumá příčiny, ale v skutečbnosti netuší, že to jsou jen důsledky. Další si můžete udělat obrázek sami.

  • Martin Motloch napsal:

   Dobrý den, seznam nejrůznějších “zázračných” metod léčby rakoviny nikdy nebude úplný a proto VŽDY BUDE NEPŘESNÝ! Jedná se totiž o miliardový byznys, a každým okamžikem se objeví nová “ta zaručeně pravá” nabídka! S dovolením použijí několik Vašich “účelových slov” pane Ivan. Napsal jsem, že přístroj Oberon stojí cca 140000 Kč, nikoliv, že tolik stojí vyšetření! Vyčítáte mi nepřesnost (!), že ve žraločí chrupavce je zanedbatelné množství “čehosi” oproti “amaranathu”, který jsem vůbec nezmiňoval.I tak děkuji za Váš názor. Martin Motloch

   • Veronika napsal:

    Jo, ale že léčba kapkami MMS stojí nula nula nic už nezmíníte. Milý pane, miliardový byznys je v první řadě ve farmaceutickém průmyslu, kde nám neustále podsouvají nesmysly o tom, že jiné metody nefungují. Mně doktoři dali půl roku života, pokud znovu nepodstoupím chemoterapie. Díky těmto, dle Vás “zázračným nesmyslným” metodám jsem tady už třetí rok. Hezký večer.

    • Pavel napsal:

     Děkuji Vám za pozitivní zprávu
     a přeji všechno nejlepší.Pavel

 2. Petr napsal:

  Prostabium – PODVOD !! Po prodělání kůry s tímto “zázračným lékem” je má zkušenost následující: před začátkem kůry jsem měl PSA 6,1 po měsíci užívání mi v laboratři naměřili PSA 11,43!!!!! tak tomu říkám výsledek! Naletěl jsem podvodníkům za skoro 1.000Kč.
  Nenechte se napálit, jde o Vaše zdraví!!!

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   děkujeme za Váš názor a zkušenost, která může být přínosem pro ostatní čtenáře.
   Redakce

  • Bohumil napsal:

   TVpohoda TV program 11.6. – 17.6.2016 Jan Dutor, manažer firmy Dream Body, s.r.o. P.O.Box 3, 757 07 Depo Vsetín, Jan Dutor s pomocníkem Alanem – bez uvedení telefonu a emailu tento údajný podvod propagují. Kde je tedy pravda ? Domnívám se, že Martin Mutloch má pravdu. Je mi líto oklamaných. Bohuš.

   • Martin Motloch napsal:

    Dobrý den,
    při psaní článku jsem marně hledal lékaře tohoto jména v naší zemi. Jeho údajný obrázek je z fotobanky.
    Zkuste si zadat do Googlu: “Jan Dutor, manažer firmy Dream Body”
    Asi vás nepřekvapí recenze nespokojených zákazníků.
    Hezký den přeje
    Martin Motloch

Doporučujeme