facebook
Úřady

Užitečné informace na Facebooku

Facebook je nejpoužívanější sociální síť. Registraci zde má více než miliarda uživatelů a jejich počet neustále narůstá. Kromě jednotlivých profilů uživatelů a jejich příspěvků zde můžeme narazit také na užitečné informace z různých institucí. Jaké to jsou?

Úřad práce ČR

Stránky Úřadu práce ČR jsou velmi živé. Najdete zde aktuální projekty, akce, statistiky a užitečné články, např. o starobním důchodu nebo jednorázovém příspěvku k důchodu. Ke každému příspěvku můžete napsat svůj názor nebo dotaz. Facebookové stránky Úřadu práce ČR najdete zde.

Česká správa sociálního zabezpečení

Na stránkách ČSSZ najdete aktuální informace, spoustu užitečných rad a článků. Stránky můžete navštívit zde.

Městské a obecní úřady

Téměř každý úřad má své facebookové stránky, ale ne všechny jsou aktivní. Na těch živých stránkách se například dozvíte informace o aktuálních akcích, událostech nebo dočasných omezení v místě vašeho bydliště.

Zdravotní pojišťovny

Stránky zdravotních pojišťoven jsou velmi živé. Najdete zde důležité informace o prevenci, aktuálních příspěvcích a slevách, články o zdraví, soutěže, pozvánky na akce a mnoho dalších. Každý příspěvek můžete okomentovat, případně položit dotaz.

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR – odkaz zde.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR – odkaz zde

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna – odkaz zde

Oborová zdravotní pojišťovna – odkaz zde

Nemocnice

Řada nemocnic má také své facebookové stránky. Najdete zde fotky, články o nemocech a jejich léčbě nebo nejrůznější doporučení a tipy.

Pokud budete chtít navštívit některou facebookovou stránku, musíte si vytvořit registraci. Případně poproste někoho, kdo zde má účet, aby vám stránky zpřístupnil.

29.2.2016 | Michaela Votočková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Doporučujeme

Kontakty

Poradíme si, z.s.
Dobrovského 1011/1
266 01 Beroun

Podporují nás

FM solutions, a.s.

+420 602 242 494
Copyright © 2015 Poradimesi.cz Obchodní podmínky